wyszukiwarka
 


v

 

Oferty

Dane kontaktowe

MAXIDOM NIERUCHOMOŚCI

Agata Sobolewska-Bródka

(+48) 690 687 667 | biuro@maxidom.eu

40-588 Katowice, ul. Fitelberga 12

O firmie
A | A | A

MAXIDOM NIERUCHOMOŚCI to firma, której celem jest w sposób profesjonalny, a zarazem maksymalnie przyjazny dla Klientów pomoc w realizacji ich planów związanych ze sprzedażą, zakupem, wynajmem oraz najmem nieruchomości.
Właścicielką firmy jest Agata Sobolewska-Bródka posiadająca licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 19704 nadaną przez Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej. Nasza działalność jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa do sumy gwarancyjnej 25.000 Euro w PZU S.A.
MAXIDOM NIERUCHOMOŚCI zapewnia najwyższy poziom jakości świadczonych usług oraz gwarancję bezpieczeństwa działając w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Każdy klient otrzyma tu fachową poradę i może liczyć na nasze wsparcie. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów poprzez: osobiste i kompleksowe doradztwo, indywidualne ustalanie ceny usługi, elastyczny czas pracy (dostępność pod telefonem 24 godziny na dobę i dyspozycyjność codziennie, także w dni ogólnie wolne od pracy), dojazdy do Klientów, obsługę Klientów obcojęzycznych, a także możliwość zaoferowania współpracy z bankami i doradcami kredytowymi oraz z notariuszami i rzeczoznawcami majątkowymi.
Lata doświadczeń w branży nieruchomości oraz znajomość lokalnego rynku połączone z kreatywnością, entuzjazmem i dużą elastycznością prowadzą do sukcesu i gwarantują pełną satysfakcję Klientów. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, i tak też go traktujemy. Tak, jak nie ma dwóch identycznych nieruchomości, tak też nie ma dwóch takich samych Klientów!

MAXIDOM NIERUCHOMOŚCI zaprasza na swoją stronę internetową www.maxidom.eu oraz do swojego biura w Katowicach-Brynowie na ul. Fitelberga 12 (parking dla Klientów przed biurem) jak i do kontaktu mailowego (biuro@maxidom.eu) oraz telefonicznego (690 687 667).


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony